DecoBazaar > Dom vintage > Obrazki i ramki > Oryginał anne weber 73/ 360 akwaforta uroczy obrazek (nr 4853021)

ORYGINAŁ ANNE WEBER 73/ 360 AKWAFORTA UROCZY OBRAZEK

studiolepianka

Cena: 46 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Oryginalny obrazek 73 / 360 sztuk. Akwaforta Anne Weber. Podpis ołówkiem na naturalnym obramowania obrazka. Doskonałe dobrane podwójne passpartou, pięknie podkreśla urodę obrazka. Subtelne kolory i kreska. Oryginalna dekoracja. Obrazek Oprawiony, za szybką. Ramka drewniana w kolorze idealnie pasującym do passpartou i obrazka. Złocenia. Niestety jest trochę podniszczona. Nadaje się do powieszenia, nie rozklejona. Obrazek i passpartou w stanie zachowania bardzo dobrym.
Ramka 24 x 21 x 2 x 1,5 wymiar wewnętrzny 19,5 x 17 sam obrazek 10,5 x 8 , zewnętrzny wymiar owalne passpartou 13 x 10,5 cm.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #kotek, #obrazek, #oryginał, #ręcznie malowany
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top