DecoBazaar > Dom vintage > Obrazki i ramki > Oryginał J. E. Brown - Zając w Oleju...Obrazek olejny (nr 4864303)

ORYGINAŁ J. E. BROWN - ZAJĄC W OLEJU...OBRAZEK OLEJNY

studiolepianka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Olejny Obrazek na płycie malowany.Oryginał. Oprawiony w drewnianą ramkę. Sygnowany J.E. BROWN January 93. Zimowa sceneria i Zając jako żywy. Kolorystyka stonowana. Ramka dobrze dobrana do obrazka, wykończenie satynowe, szczypta złota. Ciekawa dekoracja.
Wymiary zewnętrzne 22 x 16,5 obrazek widoczny 16,5 x 11,5 ramka 22 x 16,5 x 2 x 1,5
Stan zachowania - obrazka bdb. Ramka bdb - nosi drobne ślady użytkowania, od spodu taśmy do wymiany. Można od razu powiesić ;)

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #dekoracja wnętrz, #obraz olejny, #prezent, #zając
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top