DecoBazaar > Dom > Notesy i albumy > PACHNĄCY NOTATNIK (nr 4974830)

PACHNĄCY NOTATNIK

slow craft

Cena: 100 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 11,00 zł / 2,20 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 57,00 zł / 11,40 zł
Ręcznie wykonany notatnik w twardej okładce z klapką zamykaną na magnes, oprawiony w bawełnianą tkaninę.
Karty notatnika nasączone są słodkim zapachem czekolady, co sprawia, że korzystanie z niego jest niezwykle przyjemne.
Blok książkowy liczy 116 kart w kolorze białym, pomarańczowym, żółtym i czarnym, zszyte ze sobą i okładką za pomocą wiązania koptyjskiego.
Wewnętrzna strona okładki wyklejona jest ręcznie wykonanym w naszej pracowni papierem marmurkowym.
To unikatowy produkt, szczególnie ze względu na marmurek, który zawsze powstaje w pojedynczych i niepowtarzalnych egzemplarzach.
Wymiary: 11x15,5 cm.
Całość wykonana z ogromną precyzją.

Notatnik wysyłam opakowany w kartonowe eleganckie pudełko wykonane ręcznie na wymiar produktu.

Zapraszam.

TAGI: #notatnik, #notes, #pachnący, #pamiętnik
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy slow craft

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top