DecoBazaar > Dom > Dekoracje i ozdoby > PANEL BUDDA WALL MIEDZIANE (nr 5021639)

PANEL BUDDA WALL MIEDZIANE

monnequin

Cena: 399 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 16,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 99,00 zł / 19,80 zł
Panele z podobizną Buddy. Wykonane z drewna, powlekane miedzianą blaszką, tłoczone, patynowane. Na całość składają się cztery panele, nieznacznie różniące się od siebie. We wewnątrz i na krawędziach w kolorze czarnym. Na tylnej ściance dwa mocowania do powieszania. Wysokość 48,5 cm, szerokość 44,5 cm, grubość 2,3 cm. Panele Budda doskonale sprawdzą się w nowoczesnym jak i egzotycznym wnętrzu. Doskonała alternatywa dekoracji ściennych.

TAGI: #budda, #drewniane, #miedziane, #panele ścienne
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy monnequin

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top