DecoBazaar > Biżuteria > Komplety > PIĘKNY KOMPLET BIŻUTERII - MOSAIC (nr 4941378)

PIĘKNY KOMPLET BIŻUTERII - MOSAIC

GalaVena

Cena: 119 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 8,00 zł / 1,60 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 27,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 22,00 zł / 4,40 zł
Interesujący zestaw biżuterii: naszyjnik i pierścionek. Kwadratowy wisior i kwadratowy pierścionek z motywem graficznym zatopionym pod wypukłym szkłem z efektem głębi, w oprawie w kolorze srebra. Obrazek jest bardzo wyraźny, w intensywnych kolorach,wywołany na papierze fotograficznym. Głównymi atutami tego kompletu są: piękna, unikatowa grafika artystyczna i nowoczesna, ponadczasowa forma.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Szkło z grafiką wykonane ręcznie według mojego projektu, z dbałością o każdy detal.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Biżuteria ozdobnie i bezpiecznie zapakowana - gotowa na prezent.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
Obrazek: 2,5 cm x 2,5 cm
Oczko pierścionka i wisiora: 2,7 cm x 2,7 cm
Wisior-wielkość całkowita 2,7 cm x 3,5 cm
Łańcuszek: 65 cm
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

TAGI: #biżuteria na prezent, #kolorowy naszyjnik, #kwadratowy pierścionek, #witrażowy
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy GalaVena

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top