DecoBazaar > Dziecko > Pokoik dziecka > Plakat KOKOSZKA SMAKOSZKA (nr 4879761)

PLAKAT KOKOSZKA SMAKOSZKA

Colleco

Cena: 41 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 15,00 zł / 3,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 61,00 zł / 12,20 zł
Przepyszny plakat z kolekcji Deep Valley z autorską grafiką to smakowity kąsek dla miłośników dobrego designu. Plakat Kokoszka Smakoszka to unikalny akcent we wnętrzu. Lekko zabawna, a jednak całkowicie poważnie stylowa kurka chętnie zadomowi się w Twojej kuchni lub w innym pomieszczeniu.

Cena dotyczy plakatu o wymiarach 30x40cm, wydrukowanego na wysokiej jakości papierze o gramaturze 170g/250g, bez ramki oraz rekwizytów. Inne wymiary: A4 (21x 29,7 cm), A2 (42x59,4 cm) oraz B1 (70,7 cm x 100 cm).

Termin realizacji: ok. 5-7 dni roboczych. Kolory rzeczywiste mogą się różnić od wyświetlanych na ekranie monitora.

TAGI: #kura, #plakat a3, #plakat na prezent, #waterfall
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Colleco

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top