DecoBazaar > Sztuka > Grafika i plakat > PLAKAT SUPER TATA / Rozmiar S 20x20cm / PREZENT NA DZIEŃ TATY (nr 5036516)

PLAKAT SUPER TATA / ROZMIAR S 20X20CM / PREZENT NA DZIEŃ TATY

Sun Patterns

Cena: 39 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 12,00 zł / 2,40 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 25,00 zł / 5,00 zł
Plakat SUPER TATA. Portugalskie wzornictwo 20x20 cm. Specjalna edycja na DZIEŃ TATY.
Piękne wzory portugalskich kafli "azulejos" do powieszenia na ścianę.

Życie jest przygodą. Przygodą, która rozpoczyna się właśnie dzięki naszym Rodzicom. Dzień Taty jest okazją wyjątkową, którą każdego roku obchodzimy z radością, szacunkiem i wdzięcznością. W tym roku Wzory Portugalii postanowiły uczcić to święto i oddać w Wasze ręce gustowny wzór "Super Tata" - wybrany i stworzony specjalnie jako niebanalny i wyszukany prezent dedykowany dla wszystkich Super Ojców.

"Super Tata" jest wyjątkowym, symetrycznym i eleganckim wzorem o wyważonych i stonowanych barwach. Powstał w samym sercu Lizbony i podobnie jak reszta wzorów Sun Patterns, został stworzony z intencją przeniesienia odrobiny portugalskiego słońca pod dachy polskich domów. Z jego pomocą możesz już dzisiaj powiedzieć swojemu Tacie jak bardzo go kochasz i jak wiele zawdzięczasz wszystkiemu, czego nauczył Cię w trakcie Twojego dotychczasowego życia, a On nigdy już o tym nie zapomni, bo przecież jest Super Tatą! :)

Plakat "Super Tata" został wydrukowany na matowym, specjalnie dobranym w tym celu, grubym i trwałym papierze. Jest dostępny w formatach A2 (42x60cm) oraz 20x20. Zapraszamy na zakupy z okazji Dnia Taty!

• rozmiar wydruku: 20x20cm
• wysokiej jakości druk cyfrowy
• papier 220g
• zapakowany w tekturową tubę, aby bezpiecznie dotarł do Odbiorcy

Zakup obejmuje wydruk na wysokiej jakości papierze. 

Ramka oraz inne elementy na zdjęciu nie stanowią elementu zamówienia.

Dziękuję za wizytę w naszym sklepie!

Zostańmy w kontakcie!

Sun Patterns

TAGI: #dzień taty, #fotografia, #plakat, #prezent
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sun Patterns

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top