DecoBazaar > Dom > Notesy i albumy > Planer tygodniowy (nr 5098858)

PLANER TYGODNIOWY

Papier&Kwiaty

Cena: 19 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 9,00 zł / 1,80 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 14,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 35,00 zł / 7,00 zł
Planer tygodniowy z motywem krainy czarów zawiera 50 wyrywanych kart A5. Rozpisany plan tygodniowy wyrwij, wepnij do notesu osobistego lub tablicy korkowej i miej codziennie pod ręką. Planer można również wykorzystać jako poręczną, praktyczną i zawsze widoczną podkładkę pod mysz komputerową. Planer z krainy czarów został zaprojektowany po to, by nawyk dobrego planowania był jeszcze przyjemnieszy – a co za tym idzie – efektywniejszy.

SPECYFIKACJA
- 50 wyrywanych kart
- rozmiar A5 (148 x 210 mm)
- druk kolorowy jednostronny
- papier 90g offset
- zaokrąglone narożniki

TAGI: #notatnik, #notes, #planer, #planner
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Papier&Kwiaty

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top