DecoBazaar > Dom > Poduszki i pledy > Poduszka dekoracyjna i sakiewka na drobiazgi (nr 4942056)

PODUSZKA DEKORACYJNA I SAKIEWKA NA DROBIAZGI

KakaduArt

Cena: 89 zł 71 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 21,00 zł / 4,20 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 65,00 zł / 13,00 zł
ID 56pds. rozmiar 45/45.
Poduszka uszyta z szarej bawełny o nieregularnym splocie, przetykanej czarną nitką. Z przodu i z tyłu na dole po 7 zakładek po 1,5 cm co 1,5 cm.
U góry zawiązywana 6 troczkami 23 cm x 1 cm pod którymi, dookoła naszyta jest marszczona biała, bawełniana koronka szer. 3 cm.
Sakiewka wykonana z dwóch warstw tkaniny. Dookoła, 8,5 cm od dołu naszyta biała, bawełniana koronka o szerokości 3 cm. Między górnymi warstwami tkanin wszyta biała, bawełniana koronka o szerokości 1 cm. Wiązana białą, bawełnianą tasiemką, zakończoną metalowymi dzwonkami w kolorze srebrnym, wpuszczonymi w tulejkę 4 cm od górnej krawędzi. Wewnętrzna tkanina, to piękna, gruba bawełna z domieszką elastanu, widoczna po ściągnięciu troczków. Estetyczne wykończenie, szwy wewnętrzne niewidoczne.
Stębnowanie kompletu białą nitką.
Wypełnienie antyalergiczne.

TAGI: #bawełna, #koronka bawełniana, #rustykalny, #zakładki
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy KakaduArt

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top