DecoBazaar > Dom > Poduszki i pledy > Poduszka z czterema buldożkami, Handmade Mococo (nr 5199753)

PODUSZKA Z CZTEREMA BULDOŻKAMI, HANDMADE MOCOCO

Mococo by Paula Foedke

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Biała poduszka z ręcznie malowanymi pyszczkami buldożków.

Materiał: 100% bawełna

Grafika: wykonana przy użyciu specjalistycznych farb do tkanin, utrwalona termicznie

Wymiary: 40 x 40 cm

Poduszka zawiera wypełnienie

Pranie: Poduszkę można delikatnie prać ręcznie

Możliwość wprowadzenia zmian w grafice lub wykonania poduszki z indywidualną grafiką/tekstem (prosimy o wiadomość na nasz adres e-mailowy: paula@mococo.pl)

TAGI: #buldog francuski, #buldożek, #poduszka, #poduszka dekoracyjna
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Mococo by Paula Foedke

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top