DecoBazaar > Dom vintage > Meble > Polska orzechowa komódka Pająk, lata 70., po renowacji (nr 5182903)

POLSKA ORZECHOWA KOMÓDKA PAJĄK, LATA 70., PO RENOWACJI

Good Old Things

Cena: 600 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 50,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Polska komódka z lat 70. Sideboard z parą drzwi przesuwnych, osadzony na toczonych, bukowych nóżkach w stylu space age. uchwyty wykonane ze szczotkowanej stali, skrzynia z płyty meblowej oklejonej fornirem orzechowym. Sciany i blat dodatkowo ozdobione ramką z czarnego szelaku.
Mebel trafił do nas w stanie agonalnym, brakowało uchwytów, tylnej ściany, nóżek, były też znaczne braki forniru, wnętrze brudne wymagało dodatkowej atencji. Włożyliśmy w niego sporo pracy i kreatywności, teraz prezentuje się naszym zdaniem zjawiskowo, jest jedyny, oryginalny i niepowtarzalny, gwarantujemy, że nikt nie będzie miał takiej komódki.
Wymiary:
63 cm | 72 cm | 34 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #lata 70, #prl, #renowacja, #sideboard
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top