DecoBazaar > Sztuka > Malarstwo > Portret kobiety (nr 4876843)

PORTRET KOBIETY

SLVN

Cena: 280 zł 224 zł

Wysyłka krajowa kurierem: za darmo
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 100,00 zł / 20,00 zł
Akwarela na papierze. Ilustracja autorska w stylu fashion, portret kobiety w odcieniach pastelowych. Obraz na papierze do akwareli Hahnemuhle 300g. Praca sprzedawana nieoprawiona, zabezpieczona folią zamknięta w kartonowym pudełku. Popdpisane z przodu.
Wymiary: 24x32cm

TAGI: #akwarela, #obraz, #portret, postać kobiety, #twarz
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy SLVN

Fashion 11
200 zł250 zł
Kolory
200 zł250 zł
Fashion 10
280 zł350 zł
Wiosna
256 zł320 zł
Kobieta z kwiatem
120 zł150 zł

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top