DecoBazaar > Biżuteria vintage > Bransoletki > *** RASOWA SECESJA *** Bransoleta ażurowa z kości z 1920r.*** Prawdziwy unikat! Motywy florystyczne (nr 5164923)

*** RASOWA SECESJA *** BRANSOLETA AŻUROWA Z KOŚCI Z 1920R.*** PRAWDZIWY UNIKAT! MOTYWY FLORYSTYCZNE

Sweet Home

Cena: 396 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 18,00 zł / 3,60 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 26,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Piękna i unikatowa duża bransoleta z okresu secesji z 1920r. Wykonana została z kości, ręcznie i misternie rzeźbionej w motywy florystyczne. Bransoleta została poddana fachowej konserwacji, która obejmowała czyszczenie kości i wymianę łączącej żyłki. Sama kość jest bez zarzutu, nie była naprawiana i nie było w nią ingerencji.


Wymiary;
osiem modułów, każdy o wymiarze 3cmx2,3cm
średnica wewnętrzna bez rozciągania 5,5cm, obwód wewnętrzny 16,8cm. Rozciąga się do zakładania i łatwo ja włożyć na rękę. Po założeniu tworzy sztywne koło, dopasowujące się do ręki.
waga 40 gramów

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #bransoleta, #kolekcjonerska, #kwiaty, #secesja
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top