DecoBazaar > Dom > Meble > REGAŁ INSPIROWANY DRABINĄ-PRZYŚCIENNY (nr 5046467)

REGAŁ INSPIROWANY DRABINĄ-PRZYŚCIENNY

Kolorum

W dniach 06.03.2017 - 31.03.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupiłeś ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 31.03.2017.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Regał wykonany ręcznie z suszonego, szlifowanego drewna sosnowego. Regał malowany bezbarwnym matowym impregnatem.
Regał opierany o ścianę posiada 5 półek o głębokości: dolna-25 cm, 22 cm,19 cm,16 cm,13 cm
Szerokość 40 cm , wysokość 160 cm
Jest możliwość zamówienia regału w innym kolorze lub wymiarze – cena indywidualna

TAGI: #drabina, #drabina dekoracyjna, #półki, #regał
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Kolorum

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top