DecoBazaar > Biżuteria vintage > Pierścionki > *** SECESYJNA DUŻA WAŻKA *** Wspaniały srebrny pierścień *** naturalny dawny koral *** UNIKATOWE CUDO! (nr 5071398)

*** SECESYJNA DUŻA WAŻKA *** WSPANIAŁY SREBRNY PIERŚCIEŃ *** NATURALNY DAWNY KORAL *** UNIKATOWE CUDO!

Sweet Home

Cena: 589 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 19,00 zł / 3,80 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 26,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 70,00 zł / 14,00 zł
Piękny duży secesyjny pierścień - Ważka. Bardzo unikatowy i wiekowy z naturalnymi dawnymi koralami o pięknej barwie(nie hodowlanymi). Cudne dzieło złotnika, który znał się na fachu. Takie cacka wykonywało się na specjalne zamówienie, więc jest jedyny w swoim rodzaju i unikatowy. Wykonany ze srebra próby 925, głowa kobiety i inicjały złotnika. Pierścionek jest w kształcie ważki, która oplata palec. Motywy owadzie w pierścionkach są bardzo rzadkie i poszukiwane. Piękny wiekowy wyrób, którego drugi raz się nie spotka. Ważka jest duża. Stan jak na swój wiek jest wzorowy, nie ma uszkodzeń, wgnieceń, ani rys, koral posiada jeszcze swój naturalny pół matowy delikatny połysk. Pierścionek jest bardzo zadbany. Warto posiadać takie cacko, świetnie się również sprawdzi jako unikatowy upominek z klasą. Cena takiej biżuterii wciąż rośnie, gdyż coraz trudniej ją dostać.

POLECAM WARTO!

Wymiary samej górnej części ważki;
długość maksymalna 3,7cm, szerokość maksymalna 2,5cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #pierścionek, #secesja, #srebro unikat, #ważka owady
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Sweet Home

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top