DecoBazaar > Dom > Notesy i albumy > SKÓRZANY NOTATNIK Z MARMURKIEM (nr 4974856)

SKÓRZANY NOTATNIK Z MARMURKIEM

slow craft

Cena: 160 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 16,00 zł / 3,20 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 57,00 zł / 11,40 zł
Notatnik oprawiony w czerwoną skórę cielęcą i papier marmurkowy wykonany ręcznie w naszej pracowni.
Okładkę zdobią tłoczone na złoto linie i ornamenty.
Blok książkowy liczy 56 białych czystych kart o gramaturze 100 g/m2. Jest szyty ręcznie lnianymi nićmi. Grzbiet bloku książkowego zakończony jest skórzaną kapitałką. Notatnik posiada jedną zakładkę zakończoną miodową skórą.
Wielkość 15x11 cm. A6
Jest bardzo elegancki i bardzo starannie wykonany.
To całkowicie unikatowy produkt, szczególnie ze względu na papier marmurkowy który zawsze powstaje w pojedynczych i niepowtarzalnych egzemplarzach.

Produkt przesyłam opakowany w ręcznie wykonane kremowe kartonowe pudełko wykonane na wymiar produktu.
Idealnie nadaje się na prezent.

Zapraszam.

TAGI: #marmurek, #notatnik skórzany, #notes skórzany, #pamiętnik
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy slow craft

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top