DecoBazaar > Biżuteria > Naszyjniki > SOWA BLUE (nr 3961537)

SOWA BLUE

muamua design

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Naszyjnik w srebrnej oprawie - SOWA BLUE - to bardzo romantyczne, nostalgiczne i kobiece malutkie dzieło sztuki. Obrazek pod szkiełkiem to wesoła miniaturka graficzki opracowanej w moim studio. Grafika i naszyjnik to połączenie nowoczesności z romantycznym antycznym nastrojem. W innej ofercie można zobaczyć kolczyki z tym samym motywem.
Naszyjnik ma dodatkowo koralik oraz uroczą zawieszkę (widoczne na przykładowym zdjęciu z naszyjnikiem w kolorze antycznego brązu), koraliki i zawieszki są do każdego naszyjnika dobierane indywidualnie i mogą się różnić od tych na zdjęciu.

Wymiary:
długość medalionu: 38x30 mm
Grafika: 18x25 mm
długość łańcuszka: 45 cm

Wykorzystane materiały:
baza zawieszki w kolorze sreba,
miniaturka grafiki drukowana na wysokiej jakości papierze fotograficznym

Metoda produkcji:
handmade by muamua design

TAGI: #handmade, #naszyjnik, #romantyczna, #sowa
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy muamua design

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top