DecoBazaar > Dom vintage > Tekstylia > Stara haftowana taśma ozdobna z napisem (nr 4975099)

STARA HAFTOWANA TAŚMA OZDOBNA Z NAPISEM

atelier Brocante

Cena: 88 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 9,00 zł / 1,80 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 17,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 26,00 zł / 5,20 zł
Ręcznie wyszywana taśma - zazdrostka , lambrekin , z napisem w języku niemieckim . Niebieski haft wykonany na płótnie w kolorze ecru, ręcznie obrobiony na dole. Na taśmie widać miejsca gdzie niegdyś pinezkami była przyczepiona do drewnianych szafek. Zazwyczaj takie taśmy doczepiano do końca drewnianej półki w kredensach kuchennych lub bieliźniarkach . Napis w wolnym tłumaczeniu oznacza ,ze dobrą gospodynię poznać po dobrze uporządkowanej pościeli. Napis znajduje sie na dwóch oddzielnych kawałkach taśmy.
Taśma prawdopodobnie pochodzi z przełomu XIX i XX wieku . Niesamowity rarytas !

Wymiary jednej taśmy : 80 x 10 cm
Cena dotyczy dwóch taśma.

Przedmiot nie jest nowy, jest to oryginalny , stary przedmiot.Specjalnie nie został wyczyszczony.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #lambrekin, #napisy, #taśma, #zazdrostka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy atelier Brocante

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top