DecoBazaar > Dom > Meble > Stolik kawowy HOLDIS Warmia and Masuria (nr 4949032)

STOLIK KAWOWY HOLDIS WARMIA AND MASURIA

HOLDIS

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

**HOLDIS Warmia and Masuria** to unikatowy stolik kawowy. Kluczowym elementem naszego bohatera jest blat w kształcie granic województwa warmińsko mazurskiego. Całość podtrzymują stalowe nogi Hairpin w stylu z lat 40 ubiegłego wieku. Do salonu, biura, na prezent…

**Szczegółowe informacje**

- wymiary blatu: szerokość max: 67cm, wysokość max: 39cm, grubość 2,8cm
- wysokość stolika: 45,5cm

- Materiał blatu to drewno bukowe. Koloru nadaje naturalny impregnat zabezpieczający przed wilgocią.
- Nogi wykonano ręcznie ze stali na wyłączne zamówienie HOLDIS. Metal zabezpieczono podkładem antykorozyjnym oraz farbą w kolorze białym. DOSTĘPNE RÓWNIEŻ W KOLORZE CZARNYM

Nogi montowane są do metalowych gwintów w blacie. Klucz do montażu oraz śruby w zestawie ze stolikiem.

TAGI: #drewno naturalne, #industrialny, #prezent handmade, #stolik kawowy
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy HOLDIS

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top