DecoBazaar > Dom > Meble > stolik pień 3 - JESION / BRZOZA MIEDŹ (nr 5271482)

STOLIK PIEŃ 3 - JESION / BRZOZA MIEDŹ

Ż PRACOWNIA

Cena: 560 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 20,00 zł / 4,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 25,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 90,00 zł / 18,00 zł
Stolik kawowy z PNIA JESIONU lub BRZOZY, wysuszonego, zaimpregnowanego i pokrytego dwoma warstwami metalicznej miedzianej farby. Stolik posiada cztery małe kółka, co ułatwia jego przesuwanie. Idealny do wnętrz naturalnych, minimalistycznych,skandynawskich, nowocześnie rustykalnych.
Wymiary:
średnica: około 30cm
wysokość ( z kółkami): około 52cm
waga: około 30kg
Każdy stolik robiony jest na zamówienie, a że nie ma dwóch identycznych pni, może się różnić nieco od tego na zdjęciu- kształtem, rysunkiem drewna,pęknięciami.
Istnieje możliwość dostosowania stolika do preferencji klienta- wybierz kolor,wielkość, daj nam znać:)
UWAGA: drewno to materiał żywy, może więc z czasem zmienić się ilość, bądź wielkość pęknięć.
Ręczna robota w 100% !!!

Termin realizacji zamówienia to 7-10 dni roboczych

TAGI: #kolor miedziany, #meble naturalne, #pień drewniany, #stolik kawowy
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Ż PRACOWNIA

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top