DecoBazaar > Biżuteria vintage > Broszki > supełek na szczęście (nr 5049189)

SUPEŁEK NA SZCZĘŚCIE

ma.

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Broszka w kolorze srebrnym z maleńką cyrkonią. Wygląda jak srebro, jednak srebrem nie jest, ponieważ nie ma próby, wytrzymała ponad 20 lat, bez żadnych przetarć i oznak użytkowania, tak dobrej jakości robiono kiedyś rzeczy:) Stan wzorowy, NIE pochodzi z secondhandu, pochodzi z mojej szuflady.


PS. podoba ci się? NIE DODAWAJ JEJ DO ULUBIONYCH!
dodaj mnie do ulubionych - często zdarza mi się zmieniać zdjęcia ofert lub wystawiać te same rzeczy ponownie, a wtedy odnośniki znikną z twojego konta.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #broszka, #cyrkonia, #pętelka, #retro
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy ma.

kwiaty
23 zł26 zł
retro
33 zł37 zł
koronkowa
19 zł21 zł

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top