DecoBazaar > Biżuteria > Naszyjniki > Suszone Kwiatki w szkalnej kuli - wisiorek na łańcuszku (nr 5023565)

SUSZONE KWIATKI W SZKALNEJ KULI - WISIOREK NA ŁAŃCUSZKU

MegiMikos

Cena: 72 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 14,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Delikatny i niezwykły wisiorek w szklanej kuli, która ma w sobie magiczny urok. Kula jest wykonana z materaiału podobnego do szkła, ale odporniejszego na stłuczenia.
W środku znajduje się kompozycja z suszonych kwiatków. Kwiatki są prawdziwe, nie sztuczne.
Wisiorek jest zawieszony na ozdobnej zawieszce i długim łańcuszku.
Najlepiej prezentuje się jako długi wisior, ale na życzenie mogę skrócić łańcuszek.
Długość łańcuszka standardowo : 80 cm, z możliwością dopasowania do życzenia klienta.
Kula ma średnicę 30 mm

TAGI: #na prezent, #oryginalny, #romantyczny naszyjnik, #suszone kwiaty
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy MegiMikos

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top