DecoBazaar > Biżuteria > Bransoletki > Tagua i kokos w turkusie (nr 5144852)

TAGUA I KOKOS W TURKUSIE

Galeria Macondo

Cena: 40 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 9,00 zł / 1,80 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 18,00 zł / 3,60 zł
Etniczna bransoletka wykonana z orzecha tagua i kokosu. Tagua to orzech kolumbijskiej palmy określany przez specjalistów jako roślinna kość słoniowa. Łupina orzecha kokosu jest materiałem doskonale nadającym się do produkcji naturalnej i ekologicznej biżuterii. Jest to materiał lekki i łatwo poddający się obróbce. Tagua w przypadku tej ozdoby występuje w kilku formach – w postaci dużych kulek, talarków, kuleczek nadając w ten sposób ozdobie kolumbijskiego ducha. Tagua malowana jest przez kolumbijskich artystów naturalnymi, roślinnymi barwnikami. Ta latynoska bransoletka jest idealna dla osób, które lubią oryginalne i subtelne ozdoby. Średnica bransoletki (elastyczna, na silikonowej gumce) 6,5 cm. Bransoletka pakowana jest w ozdobny woreczek. Zdjęcie na modelce jest poglądowe

TAGI: #kokosowa, #kolumbia, #na rękę, #tagua
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Galeria Macondo

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top