DecoBazaar > Dom > Dekoracje i ozdoby > Tapeta w gałązki - styl skandynawski (nr 4942877)

TAPETA W GAŁĄZKI - STYL SKANDYNAWSKI

Grafikovo

Cena: 100 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 25,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 90,00 zł / 18,00 zł
Czas realizacji: 21 dni roboczych
Znak wodny w postaci aparatu fotogrficznego jest tylko zabezpieczeniem wzoru i nie będzie widniał na zakupionym produkcie.
Cena dotyczy 1m2 fototapety. Podaj mi wymiar swojej ściany a przygotuje dla ciebie odpowiednio wykadrowany wzór, a jeżeli prześlesz zdjęcie wykonam wizualizację :)
Nasze fototapety są całkowicie bezpieczne dla zdrowia i bezwonne.
Nasycone, głębokie czernie i soczyste kolory, odporność na blaknięcia, to gwarancja naszych wydruków.
Fototapetę bez dalszej obróbki możesz kleić po wyjęciu z opakowania. Łatwo się kładzie i szybko wiąże do ściany. Fototapety podzielone są bryty, dzięki temu łatwiej się je klei. Nie potrzeba fachowców, zrób to sam !
Fototapetę możemy za dopłatą zabezpieczyć laminatem. Będzie wtedy odporna na ścieranie, środki chemiczne i wodę. Ponadto może zachować swoje kolory przez okres kilkudziesięciu lat. Napisz do nas a wystawimy dla ciebie specjalna ofertę z opcją laminowania fototapety. Niezabezpieczony wydruk można czyścić miotełką do kurzu lub delikatną szmatką z mikrofibry.
Instrukcja montażu zostanie dołączona do paczki.

TAGI: #fototapeta, #tapeta dla dzieci, #tapeta dzicięca, #tapeta dziecinna
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Grafikovo

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top