DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > villeroy & boch duży porcelanowy kubek (nr 4883775)

VILLEROY & BOCH DUŻY PORCELANOWY KUBEK

studiolepianka

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY

Duży porcelanowy kubek. Na pewno mieści się pół litra ;) Sygnowany Villeroy&Boch Switch coffee house London fajance germany. Ciekawa forma z oryginalnym , dużym uchem. Na dole ozdobne wypukłe kuleczki i wyraźnie czytelny rant. Zdobienie ziołowe, oszczędne w naturalnych barwach na tle w kolorze jasno kremowym. Wykończenie satynowo - błyszczące. Mocny, ale nie ciężki. Pojemny, fantastyczny.
Szer. 12,5 góra trochę ponad 9 dół 5 cm wys. 9,5 cm
Stan zachowania bardzo dobry minus. Mikro uszczerbek od spodu na rancie podstawy. Bez żadnych większych wad.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #porcelana.porcelanowy, #prezent, #villeroy&boch, #ziołowy
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy studiolepianka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top