DecoBazaar > Sztuka > Grafika i plakat > W ŁAZIENCE | 20X30 (nr 5095056)

W ŁAZIENCE | 20X30

WISIMITU

TEN PRODUKT ZOSTAŁ JUŻ SPRZEDANY, ALE TAKI SAM ZNAJDZIESZ TUTAJ

Co się dzieje w łazience, kiedy nikt nie widzi? Tego nigdy się nie dowiemy, ale jedno jest pewne - niektóre złowrogie jęki nie nastrajają najlepiej, a wystarczyło sięgnąć po odpowiednie wytłumaczenie!
Palakt dla pesymistycznie nastawionych – PS. wychodzi taniej niż terapia u psychoterapeuty ;)


Wydrukowana na wysokiej jakości papierze fotograficznym, naświetlana w rozdzielczości 640 dpi.

Plakat ma wymiar 200 x 300 mm, ale na Twoje życzenie mogę wydrukować go w dowolnym preferowanym przez Ciebie rozmiarze (grafika jest wektorowa dzięki czemu nie ma ograniczeń wielkościowych) oraz materiale (np wydruk na płótnie).

wydruk sprzedawany jest bez ramy widczonej na zdjęciu.

TAGI: #obrazek, #plakat, #waga, #łazienka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy WISIMITU

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top