DecoBazaar > Dom vintage > Ceramika i porcelana > Wałbrzyski serwis FRYDERYKA na 12 osób Nowy (nr 5012936)

WAŁBRZYSKI SERWIS FRYDERYKA NA 12 OSÓB NOWY

Good Old Things

Cena: 380 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 30,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 60,00 zł / 12,00 zł
FRYDERYKA to kultowy wzór porcelany produkowanej w wałbrzyskiej fabryce Krzysztof (obecnie Kristoff). Zaprojektowany na 100 lecie istnienia fabryki fason nawiązuje do stylistyki siedemnastowiecznego włoskiego baroku. Klasyczna forma urozmaicona alternacją linii wklęsłych i wypukłych oraz fantazyjnymi zdobieniami.

Wzór ten pojawił się w ofercie fabryki w listopadzie 1931 roku. Flagowy wyrób nieprzerwanie w produkcji od ponad 80 lat.

Porcelana szkliwiona. Piękna, biała polewa, z której do dziś znana jest wałbrzyska fabryka. Złocenia.

Serwis na 12 osób, nowy, nigdy nie używany, częściowo jeszcze w oryginalnym opakowaniu.
Wymiary:
spodek
średnica 13 cm
filiżanka
wysokość 6 cm
średnica 9 cm
mlecznik
wysokość 9 cm
szerokość 11
imbryk
wysokość 25 cm
szerokość 24 cm
średni talerz
średnica 19 cm
patera średnica 27 cm
cukiernica
wysokość 12 cm
szerokość 17 cm

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #kultowy, #nowy, #prl, #wałbrzych
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top