DecoBazaar > Biżuteria > Naszyjniki > WHW Modern Forest Crystal #3 (nr 5196630)

WHW MODERN FOREST CRYSTAL #3

W Hand Works

Cena: 79 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 9,00 zł / 1,80 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 20,00 zł / 4,00 zł
WHW Crystal to kolekcja powstała wraz z najnowszą kolekcją Modern Forest, której motywem przewodnim jest szacunek do tego co naturalne przy utrzymaniu współczesnej formy. Do stworzenia tej wyjątkowej kolekcji wykorzystaliśmy naturalnie surowe kryształy górskie tytanowane oraz gładkie formy metalicznego pirytu, które wykończyliśmy przy pomocą przepięknie błyszczących hematytów. Te wszystkie cudowne kamienie umieściliśmy na wyjątkowo mocnym nylonowym sznurku odpornym na wszelkie warunki pogodowe.

Prezentowany wisior został stworzony przy pomocy gładkiego pirytu o kształcie kropli o pięknym metalicznym blasku. Ta podstawa została wykończona za pomocą zawieszki ze stali szlachetnej o kształcie gwiazdki oraz złotych hematytów umieszczonych na szarym sznurku. Całość można zakładać przez głowę bądź zapinać za pomocą karabińczyka.

Długość kryształu - 2,5 cm
Całkowita długość wisiora - 44 cm

Wisior został wykonany ręcznie, a wszystkie elementy wykorzystane do jego stworzenia są w 100% antyalergiczne.

TAGI: #długi, #handmade, #piryt, #surowy
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy W Hand Works

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top