DecoBazaar > Biżuteria > Wisiory i charmsy > Wisior: Motyl czarno-biały z krzemieniem (nr 5269925)

WISIOR: MOTYL CZARNO-BIAŁY Z KRZEMIENIEM

Witrażka

Cena: 89 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 20,00 zł / 4,00 zł
Nietuzinkowy naszyjnik dla miłośników naturalnych minerałów, wykonany w technice Tiffaniego, z kamieni półszlachetnych: czarnego krzemienia i szklanych koralików białych, oprawionych w cynę.

Czarny krzemień użyty do wykonania tego wisiora pochodzi z polskiego Roztocza.
Przywieziony został jako niepozorna bryła znaleziona na polu i dopiero po pocięciu i wypolerowaniu ukazał swój urok.
Białe plamki na czarnym tle wyglądają zupełnie jak gwiazdozbiory czy mgławice lub droga mleczna.

W zależności od kroju ubrania, np. do gładkiego swetra będzie dobrze wyglądał na długim łańcuszku lub na krótko ładnie skomponuje się do bluzki koszulowej.
Idealny, oryginalny prezent dla babci, mamy, żony, córki - słowem dla każdej kobiety.

Wielkość: 6,5 x 5 cm
Wisior opakowany jest w ozdobne opakowanie: woreczek z organzy.

TAGI: #biały, #krzemień, #minerały, #motyl
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Witrażka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top