DecoBazaar > Biżuteria > Bransoletki > You Don't Know How Lucky You Are (nr 5065347)

YOU DON'T KNOW HOW LUCKY YOU ARE

Pathwork

Cena: 48 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 6,00 zł / 1,20 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 16,00 zł / 3,20 zł
Wieloczłonowa bransoleta, złożona z 7 elementów: ręcznie pleciona bransoletka, 3 tasiemki satynowe połączone zawieszką (krawatką) metalową, sznurek bawełniany woskowany z koralikami metalowymi i krawatką metalową, sznurek bawełniany woskowany z walcem z malachitu, sznurek bawełniany woskowany ze szklaną łezką, 2 syntetyczne rzemienie "zamszowe" z zawieszką metalową, gumka jubilerska z różowymi koralikami szklanymi z metalicznym rdzeniem.

Całość połączona zakończeniami metalowymi w kolorze srebrnym i zapięciem zakładkowym (toogle, typu bali).

Długość bez elementów zapięcia 15 cm. Średnica po zapięciu około 17 cm (możliwość wydłużenia po zakupie).

Produkt wysyłany w ozdobnym woreczku jubilerskim.

TAGI: #koraliki szklane, #na szczęście, #ombre, #zawieszka
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Pathwork

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top