DecoBazaar > Dom > Zakładki do książek > Zakładka do książki w bieli dł. 23 cm (nr 5028793)

ZAKŁADKA DO KSIĄŻKI W BIELI DŁ. 23 CM

Witrażka

Cena: 15 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 8,00 zł / 1,60 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 16,00 zł / 3,20 zł
Oryginalna zakładka do książki wykonana została z elementów metalowych, sztucznej perły i koralika z białego kwarcu.
Zakładka pasuje do książek o maksymalnej wielkości 23cm.
Największą zaletą takiej zakładki jest to że jest dekoracyjna, prawie jak dodatkowa biżuteria, a każda kobieta lubi biżuterię.
Dodatkową ozdobą tej zakładki jest ruchomy element w kształcie rozgwiazdy, umieszczony na końcu.
Poza tym kolory i mieniące się koraliki przyciągają wzrok, skłaniają do refleksji, chwili zadumy, w której jesteśmy sami ze sobą oderwani od codziennych trosk.
Taka zakładka to idealny upominek na mikołajki dla każdej kobiety.
Długość całkowita zakładki: 31 cm.

TAGI: #dekoracja, #kwiaty, #perłowy, #rękodzieło
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Witrażka

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top