DecoBazaar > Święta i okazje > Ślub > ZAWIESZKI ŚLUBNE, ZAWIESZKA ALKOHOL, BOHO (nr 5148663)

ZAWIESZKI ŚLUBNE, ZAWIESZKA ALKOHOL, BOHO

Retro Feelings

Cena: 20 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 14,00 zł / 2,80 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 17,00 zł / 3,40 zł
ZAWIESZKI ŚLUBNE, ZAWIESZKA ALKOHOL, BOHO

Zawieszka na alkohol z kolekcji Boho. Wydruk na papierze ecru lub białym. Wykończone różową wstążeczką satynową lub sznurkiem lnianym (biały, naturalny).

Rozmiar 6cmx9cm.

Możliwość zmiany tekstu.
Po zakupie proszę o przesłanie imion nowożeńców, informacji o kolorze papieru i kolorze wstążeczki lub sznurka.
Komplet składa się z 20 sztuk zawieszek (cena za 1 sztukę - 1zł). Jeśli są Państwo zainteresowani większą ilością proszę o kontakt.

TAGI: #boho, #shabby, #ślub, #zawieszka na alkohol
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Retro Feelings

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top