DecoBazaar > Dom > Zegary > Zegar "Pozytywny" XL (nr 4925346)

ZEGAR "POZYTYWNY" XL

4Rest

Cena: 350 zł 245 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 20,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 80,00 zł / 16,00 zł
"Hej! Jestem Pozytywny. Gwarantuję uśmiech na Twojej twarzy za każdym razem jak na mnie spojrzysz. Tym bardziej wtedy, gdy śpieszysz się na spotkanie. Jestem wykonany ze szczególną precyzją, z odzyskanych materiałów - dzięki tobie mam szansę na drugie życie! Obiecuję, że będzie pozytywne!"

Tarcza nietypowa, asymetryczna o wymiarach 79cm x 60cm, grubość 4cm
Wykonany z czystego sosnowego drewna paletowego, wygładzony, pokryty bejcą w kolorze "palisander" i zabezpieczona ekologicznym (na bazie wody) matowym lakierem do drewna. Ręcznie malowany napis "Uśmiechnij się" białą farbą kredową i srebrną akrylową.
Znaczniki godzin wykonane z ręcznie docinanych lusterek.
Mechanizm nowy, zasilany na baterię AA. Wskazówki srebrne 18,5/14,5/13cm, wykończone białymi akcentami.

100% upcykling, Made in Poland

Możliwość wykonania zegara w innej kolorystyce (wskazówki, napis) na zamówienie. Czas realizacji 5 dni.
Jeżeli interesuje cię większa/mniejsza wersja, napisz do nas! Odpowiemy na każdy pomysł!

TAGI: #drewno, #loft, #rustykalny, #upcycling
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy 4Rest

Top