DecoBazaar > Dom > Zegary > Zegar XXL "Royal Gigant" Ø90.5cm (nr 5144994)

ZEGAR XXL "ROYAL GIGANT" Ø90.5CM

4Rest

Cena: 860 zł

Wysyłka krajowa kurierem: 60,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 100,00 zł / 20,00 zł
"Witaj! Nazywam się Royal, Royal Gigant. Jestem do Twoich usług, bo dzięki Tobie dostałem nową szansę i drugie życie! Kilka miesięcy temu moje elementy były przeznaczone na spalenie, na złom, do wyrzucenia. Ekipa z 4Rest mnie uratowała, oczyściła, posklejała i nadała nowy kształt - czyż nie jestem charakterny? Jestem wielki i subtelny. Pełen kontrastów. Wyrazu i stylu nabierze Twoje wnętrze, w mojej skromnej obecności. "

Tarcza o średnicy 90,5 cm, grubość 3cm

Wykonany 70-letniego drewna świerkowego (płatwie dachowe odzyskane z rozbiórki), wygładzone i zabezpieczona ekologicznym (na bazie wody) matowym lakierem do drewna. Na środku dwie tarcze stalowe, znaczniki czterech godzin okute cięką blachą - wszystkie elementy stare i klimatycznie pordzewiałe. Znaczniki godzin wykonane ze śrub stalowych, ręcznie malowanych antykorozyjną farbą w kolorze białym.
Mechanizm nowy, zasilany na baterię AA. Wskazówki w tym samym kolorze co śruby.

100% upcycled, Hand Made in Poland

Możliwość wykonania zegara w innej kolorystyce (wskazówki, śruby) na zamówienie. Czas realizacji 3-5 dni.

TAGI: #drewno, #industrial, #loft, #upcycling
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy 4Rest

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top