DecoBazaar > Biżuteria vintage > Komplety > Zestaw Biżuterii Bursztyn Mleczny Srebro 925 kolczyki, broszka, pierścionek (nr 5137732)

ZESTAW BIŻUTERII BURSZTYN MLECZNY SREBRO 925 KOLCZYKI, BROSZKA, PIERŚCIONEK

cichockadesign

Cena: 349 zł 314 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 90,00 zł / 18,00 zł
Zachęcam do zakupu tego pięknego zestawu biżuterii, który delikatnie podkreśli kobiece piękno. To dzieło sztuki bursztynniczej, inspirowane jest kwiatami konwalii. Zestaw wykonany jest ze srebra próby 925 i unikalnego, rzadkiego białego bursztynu MILKY, pochodzącego z wód Bałtyku. Producent firma STENEX, kupiony na targach Amberif. Sprzedaję komplet w cenie kolczyków, broszka i pierścionek GRATIS!!!

Zestaw jest nowy, nieużywany, bez śladów użytkowania. Opakowanie ozdobne GRATIS.

Broszka 6,1g (58 x 20mm).
Kolczyki 7,8g (45 x 12mm).
Pierścionek średnica 18mm.

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #broszka, #bursztyn bałtycki, #kolczyki, #pierścionek
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy cichockadesign

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top