DecoBazaar > Biżuteria > Bransoletki > Zielony ametyst i kwarc dymny- Srebrna bransoletka (nr 4839879)

ZIELONY AMETYST I KWARC DYMNY- SREBRNA BRANSOLETKA

Artistora

W dniach 18.01.2017 - 18.02.2017 sprzedawca ma urlop. Jeśli kupisz ten produkt, wysyłka będzie zrealizowana po 18.02.2017.

Cena: 115 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 8,00 zł / 1,60 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 15,00 zł / 3,00 zł
Romantyczna bransoletka wykonana w całości ze srebra oraz fasetowanych bryłek zielonych ametystów wielkości 11-18 mm i fasetowanego kwarcu dymnego wielkości 4 mm. Minerały zawieszone sa wśród ręcznie wykonanych srebrnych listków. Srebro zostało mocno zaoksydowane na czarno, miejscami przecierane i polerowane . Całkowita długość bransoletki wynosi 19 cm, ale karabinek zapina się na dowolnym ogniwku , więc długość można sobie regulować. Uwaga: Ametysty mają delikatny jasno zielony kolor, którego nie udało się uchwycić na zdjęciach.

TAGI: #ametyst, #kwarc dymny, #srebro oksydowane, #wire wrapping
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Artistora

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top