DecoBazaar > Dom vintage > Zegary > Złocony zegarek / budzik Steiger, lata 60-te (nr 5035798)

ZŁOCONY ZEGAREK / BUDZIK STEIGER, LATA 60-TE

Good Old Things

Cena: 95 zł

Wysyłka krajowa pocztą: 10,00 zł / 2,00 zł
Wysyłka krajowa kurierem: 15,00 zł
Wysyłka zagraniczna (dotyczy krajów UE): 40,00 zł / 8,00 zł
Ekskluzywny zegarek Stainer z lat 60-tych z funkcją budzika. Zegarek kwarcowy na baterię AA, jest to jeden z pierwszych zegarków z radiowym ustawianiem godziny. Ciekawa koperta obita aksamitem i pozłacana. Zegar w stanie bardzo dobrym, nosi normalne ślady użytkowania, oczywiście w pełni sprawny.
Wymiary:
8x8x3 cm.

Informacje o produkcie:

Stan: idealny
Datowanie 1960 - 1969
Kraj pochodzenia: Niemcy
Producent: Staiger
Miasto sprzedawcy: Lwówek Śląski
Typ: kominkowy
Tworzywo: metal, szkło
Kolor: czerwony, złoty
Wysokość: 8
Rodzaj tarczy: wskazówki
Dodatkowe: budzik, sygnatura

UWAGA: To nie jest autorski produkt. Pochodzi z działu Vintage, w którym wystawiane są rzeczy używane.

TAGI: #lata 60-te, #radio, #vintage, #złocony
Możesz zwrócić kupiony towar jeśli nie spełni Twoich oczekiwań. Przysługuje Ci prawo do zwrotu towaru bez podania przyczyny, w terminie 14 dni od momentu otrzymania przesyłki z zamówieniem.

Możesz również reklamować produkt, który okazał się wadliwy albo niezgodny z opisem lub zdjęciami zamieszczonymi na naszej stronie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Oferujemy możliwość płatności online: kartą kredytową, szybkim przelewem online (mBank, Inteligo, PKO Bank Polski, PKO BP S.A., Bank PEKAO SA, Bank Zachodni WBK, Bank BPH, ING Bank Śląski, Credit Agricole, Alior Bank S.A., T-mobile Usługi Bankowe, Eurobank, Bank Millenium SA, Meritum Bank, Deutsche Bank, Idea Bank, PBS, Citi Handlowy, BOŚ Bank, BNP Paribas) oraz za pośrednictwem PayPal.

Ponadto za zamówienie możesz zapłacić tradycyjnym przelewem, dokonując wpłaty na nasze konto za pośrednictwem banku lub na poczcie.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy
Posiadamy wieloletnie doświadczenie na rynku. DecoBazaar istnieje nieprzerwanie od 2005 roku i przez wszystkie lata swojej działalności zgromadził rzesze zadowolonych klientów. Zaufało nam również wielu twórców, którzy w DecoBazaar wystawiają swoje prace na sprzedaż.

Gwarantujemy bezpieczeństwo zawieranych przez Ciebie transakcji. Współpracujemy tylko z zaufanymi i rzetelnymi osobami. Na bieżąco monitorujemy realizację zamówień. Jeżeli Sprzedający nie wywiązuje się odpowiednio ze swoich zobowiązań, to rezygnujemy ze współpracy z nim.

Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszej pomocy

Inne produkty sprzedawcy Good Old Things

Podobne produkty, które mogą Ci się spodobać

Top