1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > beata sketches

beata sketches

W DecoBazaar od 25.02.2021 Wystawionych produktów: 5Od wielu lat zajmuję się grafiką. W mojej pracowni powstają prace charakteryzujące się subtelnością i wielką dbałością o szczegóły. Każda praca jest starannie przygotowywana. Najdłuższym etapem jest proces tworzenia na papierze. Do tego używam rapidografu i czarnego tuszu. Następnie praca jest skanowana w dużej rozdzielczości, co pozwala, w końcowym etapie tworzenia, na wydruk dużych formatów. Grafiki drukowane są na papierach o różnych fakturach i gramaturach oraz na płótnach typu canves.

Marka beata sketches powstała z potrzeby dobrego i ciekawego designu dostępnego dla każdego. Jest dedykowana do wszystkich, którzy poszukują oryginalnych dekoracji do swojego wnętrza. Ze względu na limitowaną ilość wydruków produkty marki beata sketches są unikatowe, stanowią alternatywę do seryjnych wydruków dostępnych w sieciowych sklepach.

Grafiki pięknie prezentują się zarówno we wnętrzach nowoczesnych, loftowych jak również tradycyjnych. Nie przytłaczają wnętrz lecz tworzą e...
Kategorie

HANDMADE

Top