1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > BLUEW

BLUEW

W DecoBazaar od 27.03.2019 Wystawionych produktów: 22BLUEW to nowa marka modowa założona w 2018 roku przez siostry - Sylwię Wolską i Klaudię Wolską.
Pierwsza kolekcja zatytułowana Exotic Flower, to głównie kostiumy kąpielowe, ale także t-shirty z nadrukami i krótkie topy inspirowane latami 90/00. Kolekcja została stworzona dla kobiet, które poprzez modę, chcą wyrazić swoją osobowość i indywidualność.
Kolekcja Exotic Flower jest koncepcją kobiecego piękna i charyzmy. Mocno wycięte fasony, odważne detale oraz neonowa zieleń i róż to cechy charakterystyczne BLUEW. Wśród kolekcji znajdziemy jedno- i dwuczęściowe kostiumy kąpielowe, wykonane z najwyższej jakości włoskiej lycry oraz krótkie topy z dzianiny a także t-shiry z brokatowymi nadrukami. Marka BLUEW odchodzi od tradycyjnych krojów i przedstawia nowoczesne modele wysmuklające sylwetkę w wielu kolorach i wzorach. W ofercie znajdziemy minimalistyczne, komfortowe kostiumy jednoczęściowe, a także bikini, których części sprzedawane osobno pozwalają tworzyć własne zestawy. Wszystkie mo...
Kategorie

HANDMADE

Top