1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Booku

Booku

W DecoBazaar od 17.11.2017 Wystawionych produktów: 16booku to artyści projektujący oraz ręcznie wykonujący w bieszczadzkim zaciszu etui, plecaki, świeczki, koszulki, notesy oraz grafiki ścienne. Naszym flagowym dziełem jest etui na iPhonea, ręcznie wykonane z orzecha amerykańskiego, wzmocnione materiałem 5x mocniejszym niż stal - bez plastikowych elementów i obramowań! Prawdziwa innowacja w świecie ochrony Twojego telefonu :)

Zmieniamy podejście do dziedzictwa kulturowego, czerpiąc inspiracje z regionu, z którego pochodzimy - z Bieszczadów, celebrując oraz ukazując nasze dziedzictwo kulturowe za pomocą nowego języka wizualnego, wzbogaconego o aktualne możliwości technologiczne.

Mamy przyjemność zaprosić Was do świata odgłosów bieszczadzkich gór, tajemniczych lasów pełnych dzikiej zwierzyny oraz do codzienności naszych przodków, którzy potrafili żyć pełnią życia mimo braku pewności o nadchodzący wieczór.
Kategorie

HANDMADE

Opinie o sprzedawcy

Ilona napisał(a):

"RĘCZNIE WYKONANE, SPERSONALIZOWANE ETUI - SLOVENIAN FOLK"

Prześwietnie wykonane etui, ktore lezy jak ulał i wzbudza ogólną zadrość. Etui przy okazji jakoś specjalnie nie pogrubia telefonu ani nie zwieksza znacząco jego ciężaru. Tak mi się spodobało, że zamiast na prezent jest dla mnie.
Dziekuję za szybką wysyłkę i kontakt na każdym etapie zamówienia. Przeurocze opakowanie i słodka niespodzianka zapewniają satysfakcję z produktu.
★★★★★ 20.11.2018
Top