DecoBazaar > sprzedawcy > DECOROOMS
DECOROOMS

DECOROOMS

W DecoBazaar od 16.04.2013 Wystawionych produktów: 0 DECOROOMS to pasja tworzenia oryginalnych i modnych dodatków dla domu. Rzuć na kanapę nasze poduszki i zobacz jak to działa :))

Opinie (1)

Małgorzata napisał(a):

"BLUE JEANS FLOWERS - ZESTAW 2 PODUCH"

Produkt nie wart swojej ceny!
Poszewki owszem ładne i zgodne z opisem. Co do wkładu to nie mają one nic wspólnego z wypełnieniem antyalergicznym, gdyż wypełnienie to zwykła wata. Są to najtańsze poduszki firmy IKEA (świadczą o tym pozostałości po nieudolnie odciętych metkach). Jestem rozczarowana i nie polecam tego projektanta. Uważam że to zwykłe naciąganie klientów. Uczciwie byłoby w opisie umieścić taką informację, no ale wtedy pewnie nikt by się nie nabrał i nie kupił poduszek za 145 zł.

Odpowiedź Sprzedawcy:
Wypełnienia w używanych przez nas poduszkach Ikea nie są z waty :)
Są to jedne z najlepszych wypełnień antyalergicznych dostępnych na rynku,
(jest to doskonałej jakości kulka sylikonowa).
Nie ukrywamy tej informacji, ale też się nią nie chwalimy, ponieważ nie mamy umowy z firmą Ikea na używanie ich nazwy w opisie swoich produktów. Cena naszego kompletu nie zależy "jaśków" lecz od użytych tkanin, które są zawsze wyjątkowe i niedostępne na rynku, wyszukiwane i zestawiane przez nas w sposób, który sprawia, że nasze komplety są niepowtarzalne i można mieć pewność, że nigdzie Państwo nie spotkacie takich zestawów.
09.01.2015
Top