1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Hand Made by MaMaMiSi

Hand Made by MaMaMiSi

W DecoBazaar od 07.03.2019 Wystawionych produktów: 23Dzierganiem zajmuję się od dzieciństwa z małą przerwą na bunt wieku młodzieńczego. Kocham to, jest to moja życiowa pasja. Uważam, że rzeczy wykonane ręcznie mają duszę, tego kto je stworzył I dzięki temu, ze daję cząstkę siebie w każdą ręcznie zrobioną rzecz, są one niepowtarzalne. Każde rękodzieło to wulkan emocji od radości po złość. Od uśmiechu po łzy. Jestem szczęśliwa jeśli komuś podoba się koszyk, czy torebka przeze mnie zrobiona, dodaje mi to skrzydeł i utwierdza w przekonaniu , że to co robię ma sens...
Kategorie

HANDMADE

Opinie o sprzedawcy

Wanda napisał(a):

"DYWAN DZIERGANY RĘCZNIE"

Od kilku dni jestem posiadaczką dywaniku okrągłego, dzierganego ręcznie, wykonanego przez MaMaMiSi. Dywanik jest taki, jaki chciałam, wykonany bardzo czysto, starannie i terminowo. Sznurek, którego użyto jest dobrej jakości. Pani Marzena rzeczowo i kompetentnie doradziła mi kolor po tym, jak opowiedziałam z jakimi meblami będzie korespondował. Dywanik można prać w pralce w niskich temperaturach. Najważniejsza w dywaniku jest uroda, jakość i staranność wykonania oraz terminowość dostawy. Szczerze polecam.

Odpowiedź Sprzedawcy:
Bardzo, bardzo dziekuję!!!!!
★★★★★ 08.09.2019

Agnieszka napisał(a):

"TORBA, TOREBKA DZIERGANA"

Zamówienie zostało bardzo szybko zrealizowane. Torebka jest piękna, solidnie wykonana, wszystko zgodnie z opisem. Jestem bardzo zadowolona.

Odpowiedź Sprzedawcy:
Bardzo dziękuję!! Strasznie się cieszę!
★★★★★ 02.04.2019
Top