DecoBazaar > sprzedawcy > Herbanimalia
Herbanimalia

HERBANIMALIA

W DecoBazaar od 18.08.2016 Wystawionych produktów: 3 Kiedy w 2012 roku , trochę przez przypadek, rozpoczęliśmy naszą podróż w magiczny świat świec, traktowaliśmy ją bardziej jako ciekawostkę, miłą alternatywę dla codzienności. Szybko jednak zrobiło się " poważnie" – przygoda stała się naszą pasją i sposobem na życie.
Nasze świece skomponowane są z trzech podstawowych składników – ekologicznego wosku sojowego, naturalnych olejków zapachowych najwyższej jakości i odpowiednio dobranego, nie impregnowanego chemicznie knota. Nie dodajemy do nich nic więcej, jedynie naszą pasję i miłość, bo uważamy, że natury nie trzeba i nie należy poprawiać.
Do naszej pracowni przenosimy ideały i wartości, którym hołdujemy w życiu prywatnym – szacunek i miłość do natury, uważne i mądre czerpanie z jej nieprzebranych zasobów. Do współpracy zapraszamy tylko zaufanych dostawców, oferujących najwyższej jakości surowce zgodne z naszą filozofią – w pełni naturalne, nie testowane na zwierzętach, gdyż szeroko pojęta troska o środowisko jest niezwykle ...

Kategorie

HANDMADE

Top