1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > JJ Fashion

JJ Fashion

W DecoBazaar od 13.04.2015 Wystawionych produktów: 26JJ Fashion to firma odzieżowa kierująca swoją ofertę do najmłodszych odbiorców. Ta unikalna marka stworzona przez projektantkę Joannę Jasik, bez wątpienia wprowadziła nową jakość na rynku i sprawiła, że moda dziecięca przestała ograniczać się do schematycznych ubrań, jakie możemy znaleźć w sieciówkach. JJ Fashion nie zostaje obojętne wobec najnowszych trendów, ale jednocześnie stara się kłaść nacisk na to, aby oferowane klientom ubrania dla dziecka były oryginalne i jedyne w swoim rodzaju.

Sporym atutem jest tutaj przystępność cenowa. Produkty, które sprzedajemy nie kosztują majątku, jak to często bywa w innym sklepach. Warto podkreślić, że odzież pod szyldem JJ Fashion, wykonana jest z najwyższej jakości materiałów, dzięki czemu nasze ubrania z bawełny, nie podniszczą się po pierwszym praniu i na długo zachowają swój pierwotny wygląd.

JJ Fashion to marka, która produkuje ubrania dla dziecka w limitowanej ilości. Jeżeli cenicie więc sobie Państwo nietuzinkowość w modzie, z pew...
Kategorie

HANDMADE

Granatowy Dres
BLUZKA MIKI

BLUZKA MIKI

37 zł44 zł
<
1 2
>
Top