1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Kreatywna Pani Maszynka

Kreatywna Pani Maszynka

W DecoBazaar od 04.07.2013 Wystawionych produktów: 72Kreatywna Pani Maszynka to architekt z ciągotami do tworzenia niebanalnych przedmiotów dekorujących dom, zabawiających dzieci czy po prostu cieszących oko nimi obdarowanego. Z pomocą Maszyny Kreacji CNC i swojego małżonka wytwórcy składa trybiki, które wypadają z jej głowy w jedną kreatywną całość.
<
1 2 3 4 5 ... 7
>

Opinie o sprzedawcy

Ewa napisał(a):

"LAMPKA KAMIENICE"

Przepęknie wykonana lampka, ładniejsza niż na zdjęciu. Polecam!
★★★★★ 18.09.2016

Teresa napisał(a):

"DOMECZKI"

prosiłam o białe domki ale takich nie dostałam .Jeśli nie malują Państwo swoich domków to powinnam była dostać taką informację na e-mail lub sms.Informacja o tym , że Państwo sprzedajecie domki tylko w kolorze naturalnego drewna powinna być na stronie produktu.Przy zamówieniu jest rubryka w której są sugestie skierowane do sprzedającego jaki kolor, wielkość, kształt itd. ma mieć sprzedawany produkt. Jeśli Państwo nie jesteście tym zainteresowani i nie spełniacie tych próśb to trzeba kupującego zawiadomić przed wysłaniem produktu.

Odpowiedź Sprzedawcy:
Owszem nie zauważyliśmy informacji "Biały" przy szczegółach zamówienia. Opis produktu nie daje jednak informacji ze jesteśmy w stanie wykonać takie malowanie. Każdy produkt indywidualny jaki sprzedajemy poprzedzony jest wymianą informacji pomiędzy klientem a nami. Wiąże się to oczywiście z większą ceną za dodatkową pracę. Szkoda ze nie skontaktował a się Pani z nami po otrzymaniu przesyłki. Caly czas może Pani dokonać zwrotu jeśli nie jest zadowolona.
Oczywiście przepraszamy za klopot
★★★★★ 17.02.2016

Magdalena napisał(a):

"LAMPKA KAMIENICE"

Przepiękna i niezwykle starannie wykonana lampka, buduje niesamowity nastrój w pomieszczeniu:) Polecam nie tylko do pokoju dziecka;)
★★★★★ 19.11.2015

Małgorzata napisał(a):

"ZEGAR TO JEST NASZ CZAS"

Super zegar. Bardzo podobał się obdarowanym! Dziękuję!!!!!
★★★★★ 18.09.2015

Marzena napisał(a):

"WIESZAK TO SIĘ NIE MIEŚCI"

świetny wieszak - taki jak na zdjęciu. Bardzo szybka wysyłka. POLECAM
★★★★★ 01.08.2015

Zuzanna napisał(a):

"LAMPKA IMIENNA"

Lampka wykonana bardzo estetycznie i precyzyjnie, produkt ze zdjęcia w 100% oddaje jego urok. Bardzo miły kontakt. Szybka wysyłka. Firma Godna polecenia!! :)
★★★★★ 30.07.2015
Top