1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Litori

Litori

W DecoBazaar od 11.08.2018 Wystawionych produktów: 73Nazywam się Wioleta Lewandowska i od 2010r. jestem projektantką biżuterii oraz właścicielką marki Litori. Specjalizuje się w tworzeniu ręcznie ekskluzywnej, srebrnej, biżuterii autorskiej z naturalnymi minerałami.

Marka powstała z miłości i pasji do unikatowego wzornictwa. Moim marzeniem było, aby kobiety mogły nosić coś niepowtarzalnego i dzięki czemu czułyby się wyjątkowo.

Przez lata wypracowałam rozpoznawalny, intrygujący, drapieżny styl. Owiany mistyczną aurą oraz inspirowany światem baśni i fantasy. Dzięki temu mogę tworzyć biżuterię ponadczasową, nie poddająca się przemijającym trendom. Biżuterię, która nawet za kilka lat będzie dobrze komponowała się z panującym stylem.

Biżuterię tworzę ręcznie, a co za tym idzie każdy detal jest dopieszczony i precyzyjnie wykonany. Dbam o to aby wykorzystane materiały (kamienie, srebro czy inne składowe) były jak najwyższej jakości a sam produkt końcowy zachwycał i przyciągał wzrok.

Napisz do mnie jeżeli masz jakiekolwiek pytan...
Kategorie

HANDMADE

<
1 2 3
>

Opinie o sprzedawcy

Barbara napisał(a):

"PIERŚCIONEK Z KAMIENIEM KSIĘŻYCOWYM 141618"

Jestem zachwycona zakupem. Pierścionek jest prześliczny i misterny, a przesyłka dotarła błyskawicznie. Przemiła sprzedająca. Polecam wszystkim

Odpowiedź Sprzedawcy:
Serdecznie dziękuję Pani Basiu :)
★★★★★ 28.10.2019
Top