1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Lobo Loco

Lobo Loco

W DecoBazaar od 30.06.2014 Wystawionych produktów: 57Lobo Loco to team projektantek z Warszawy.
To co wyróżnia markę Lobo Loco to autorskie projekty graficzne, które tworzymy dla ludzi z poczuciem humoru i dystansem do siebie.
Nasze grafiki są czarno białe, wyraziste i utrzymane w jednej stylistyce, dzięki czemu są rozpoznawalne. Projekty są spójne z naszą identyfikacją wizualną. Nie zapominamy również o wysokiej jakości naturalnych, przyjaznych dla środowiska i człowieka tkaninach produkowanych w Europie.
Nasze produkty są dopracowane w każdym detalu, począwszy od samego produktu do dopieszczonego opakowania.
<
1 2 3 4 5 ... 10
>

Opinie o sprzedawcy

Paulina napisał(a):

"KOSZULKA DAMSKA Z BULDOGIEM FRANCUSKIM XL - LOBO LOCO"

Super szybka transakcja! Wszystko jak najbardziej zgodne z opisem i pięknie zapakowane! Polecam w 100% :)
★★★★★ 30.11.2017

Agata napisał(a):

"DUŻA TORBA Z BULDOGIEM FRANCUSKIM "PAKER""

BARDZO polecam!!! Torba jest bardzo dobrej jakości, PIĘKNIE zapakowana. Kontakt ze sprzedawcą bardzo dobry i szybka wysyłka. Torba była na prezent, ale jest tak piękna i super wykonana, że chyba kupię kolejną dla siebie ;)
★★★★★ 09.04.2016

Ola napisał(a):

"DUŻA TORBA Z YORKIEM"

Torba jak marzenie. Przesyłka błyskawiczna pięknie opakowana. Duża pojemna i precyzyjnie uszyta. Widać w niej pasję i perfekcję twórców. Cudowny prezent dla drugiej córki, przypadł jej do gustu. Sama nie wiem, która torebka jest ładniejsza, czy ta z amstafem dla młodszego dziecka czy ta. To wszystko rzecz gustu, ale po rodzinnych naradach stwierdziłyśmy, że poprawił nam się apetyt na życie. Wszystko to dzięki pięknym torbom zamieszkałym od dziś w naszym domu dziękujemy twórcom.
★★★★★ 03.12.2015

Ola napisał(a):

"DUŻA TORBA Z AMSTAFFEM"

Jestem pod ogromnym wrażeniem co do całości moich zakupów od projektantki. Przesyłka dotarła bardzo szybko, gustownie opakowana kryjąca niesamowitą torbę dla mojej córki. Piękny wizerunek psa dopracowane detale, pojemność i precyzja szycia sprawiły, że osoba obdarowana jest moim prezentem zachwycona. To nie pierwsza lepsza torebka, na książki do szkoły to znak rozpoznawczy dla nietuzinkowej osoby, która ją nosi. Amstaf jest piękny, warto spełniać marzenia, od dzisiaj to jej osobisty talizman. Dziękuję bardzo i zazdroszczę talentu.
★★★★★ 03.12.2015

Magdalena napisał(a):

"BIAŁA SUKIENKA LOBO LOCO WHITE"

fajna, prosta i wygodna sukienka, to już moja druga z kolekcji Lobo Loco, polecam!
26.12.2014

Agnieszka napisał(a):

"DUŻA TORBA Z BULDOGIEM FRANCUSKIM PAKER"

Torba rewelacja, polecam :)
16.12.2014
Top