1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Lucky Bay Handmade

Lucky Bay Handmade

W DecoBazaar od 11.01.2021 Wystawionych produktów: 1Witajcie :) Nazywam się Ania, rękodzieło było zawsze mi bliskie dzięki mojej Mamie oraz Babciom w których rękach przeplatały się umiejętności haftowania, robienia na drutach, szydełkowania i szycia. Dzisiaj chciałam Was ugościć w mojej wciąż rosnącej przestrzeni z filcu, wełny, włóczki, oraz tkanin jaką tworzę w Lucky Bay Handmade. Zapraszam serdecznie po filcowe smakołyki w postaci jedzenia z filcu, pomoce edukacyjne oraz dodatki do sesji fotograficznych.
Tworzenie nowych projektów sprawia mi wiele radości i satysfakcji. Dbam o to, aby moje produkty były najlepszej jakości, starannie i dokładnie wykonane. Wciąż brakuje dnia na zrealizowanie ciągle rozrastającej się listy pomysłów.
Filcowa kolekcja ciągle się powiększa o kolejne nowości, jeśli jednak brakuje Wam czegoś w mojej ofercie chętnie podejmę się nowych wyzwań i wykonania nowych na indywidualne zamówienie. Każde zamówienie ode mnie przychodzi do Was estetycznie zapakowane – gotowe na np. prezent....
Kategorie

HANDMADE

Top