1. DecoBazaar
  2.  > sprzedawcy
  3.  > Maryla Z

Maryla Z

W DecoBazaar od 27.09.2012 Wystawionych produktów: 144HANDMADE - produkty zaprojektowane i wykonane przeze mnie, w większości unikatowe, w jednym egzemplarzu.
Vintage - głównie rzeczy nowe/nietrafione prezenty, rzeczy zakupione przez internet , które z jakiegoś powodu mi nie odpowiadają / lub rzeczy założone kilka razy, które są w idealnym stanie . Nie sprzedaję rzeczy skosmaconych, przetartych, spranych czy w jakikolwiek inny sposób obniżających estetykę produktu. W wyjątkowych przypadkach, kiedy produkt jest perełką modową, lub unikatem/antyki,biżuteria, inne/ stan może być mniej niż idealny - wtedy informacja zawarta jest w opisie. Zapraszam.
1 ... 20 21 22
>

Opinie o sprzedawcy

Monika napisał(a):

"BIBA LEATHER 38/40"

Dziękuję:)

Odpowiedź Sprzedawcy:
ja też :)
★★★★★ 28.09.2021

Iwona napisał(a):

"HAIRSTYLES MARIA JEDDING-GESTERLING"

Zakupiona Książka tak śmierdzi piwnica i stęchlizną, że nie da się jej używać ani nawet trzymać w mieszkaniu Zmusza to do zwrotu i tym samym jest kłopotem zarówno dla mnie, jak i osoby, dla której była kupiona.

Odpowiedź Sprzedawcy:
Długo zastanawiałam się, czy w ogóle reagować na ten absurdalny komentarz , bo w zasadzie cóż tu odpowiedzieć ? Mogę tylko poradzić, z całym szacunkiem, że jeżeli oczekuje Pani książki nowej, pachnącej świeżym drukiem, to trzeba kupować w księgarni. Książka która Pani kupiła, jak Pani doskonale wie, jest książką "używaną w bardzo dobrym stanie" która leżała na półce w bibliotece domowej 30 lat , jest rarytasem wydawniczym i koneserskim dla osób zainteresowanym tematem i świadomych wartości takiej książki .Rozumiem,że można mieć wyostrzone zmysły ,rozumiem,że nie należy Pani do osób o których wcześniej pisałam i że była Pani rozczarowana, ale mimo wszystko taki komentarz jest nie na miejscu.Z poważaniem M.Z.
★★★★ 25.08.2021

Magdalena napisał(a):

"H&M 36/38/40"

Sukienka świetnie się układa. Bardzo dziękuję za szybką realizację zamówienia.

Odpowiedź Sprzedawcy:
dziekuje, polecam sie :)
★★★★★ 01.07.2021

Magdalena napisał(a):

"SZLAFROK LNIANY PIASKOWY S/M"

Wygodny, lekki, przewiewny. Dziękuję

Odpowiedź Sprzedawcy:
dziękuję również :)
★★★★★ 19.05.2021

Ewa napisał(a):

"GAIL HOPPEN ORYGINAL VINTAGE 38/40"

Jestem bardzo zadowolona z zakupu. Fajny ciuch w dobrej cenie, wszystko zgodnie z opisem .Przy okazji bardzo dziękuję za terminową przesyłkę. Polecam sprzedawcę.
★★★★★ 21.04.2021

Agnieszka napisał(a):

"UNITED COLOR OF BENETTON"

Polecam!
★★★★★ 21.04.2021
Top