DecoBazaar > sprzedawcy > Minky & Cotton
Minky & Cotton

MINKY & COTTON

W DecoBazaar od 08.08.2013 Wystawionych produktów: 260 Minky i Cotton - dwie tkaniny połączone z myślą o tych, których najbardziej kochamy. Miękkie minky, do którego chce się przytulać i bawełna pełna przyjemnych dla oka kolorowych wzorów spotkały się po to, by stać się sercem młodej polskiej marki. Połączyła je Ewelina - młoda mama, która w szyciu odnalazła swoją pasję.

Minky&Cotton tworzy tekstylia dla dzieci i dorosłych oraz akcesoria, które pokochają najmłodsi i ich rodzice. Wszystkie produkty są tworzone wyłącznie z antyalergicznych tkanin o najwyższej jakości i ciekawym wzornictwie. Bezpieczne, perfekcyjnie zaprojektowane i uszyte. Każdy model zanim trafi do sprzedaży jest poddawany najważniejszej ocenie młodych użytkowników.

W sklepie internetowym marki znajduje się bogata gama tekstyliów i akcesoriów gotowych do tego, by się nimi cieszyć. Chętnie przyjmowane są także zamówienia na produkty o innych kolorach, rozmiarach i z dowolnie dobranych tkanin, tworzone w oparciu o istniejące wzory Minky&Cotton....

Kategorie

HANDMADE

<
1 2 3 4 5 6 7 ... 16
>
Top